עו"ד תאונות דרכים

משרדנו בעל נסיון רב בייצוג נפגעי תאונות דרכים

תאונות הדרכים הינן למרבה הצער אחת המכות הקשות במדינת ישראל, בין אם הנפגע הוא הנהג, נוסע או עובר אורח. רבים וטובים אינם מודעים לכלל הזכויות המגיעות להם. בכדי לדעת מה היא דרך הפעולה הנכונה מוטב לפנות לעורך דין בעל נסיון בתאונות דרכים כבר בשלב מוקדם. כמו כן חשוב מאוד לדעת כי עורך דין בקיא ומנוסה בתאונות דרכים יוכל להתמודד בצורה יעילה יותר עם קשיי הבירוקרטיה. ההמלצה היא כאמור לאפשר את הטיפול כבר מהשלבים הראשונים שלאחר קרות התאונה והפגיעה.

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים הוא חוק סוציאלי, המבטיח שהנפגע יפוצה אף אם הוא ה"אשם" בתאונה. מטרתו לאפשר לכל אדם שנפגע בתאונת דרכים לקבל פיצוי בגין הנזקים שנגרמו לו.

תביעת פיצויים אחרי תאונת דרכים כוללת בתוכה הרבה מאוד אלמנטים וחישובים עתידיים. כמו כן קיים מנגנון של תשלום תכוף (תשלום מקדמות ע"ח הפיצוי הסופי). חשוב לציין כי מנגד עומדות חברות הביטוח אשר עושות ככל הניתן להקשות על הנפגעים בהשגת הפיצוי.

משרדנו בעל ניסיון רב בניהול הליכים מול חברות הביטוח. אנו מגישים תביעת פיצויים לאחר דיון מעמיק וחקירת עומק של כל המרכיבים, ופועלים נמרצות על מנת להביא לפיצוי מקסימאלי ללקוחותינו.

השכר הינו על בסיס הצלחה וקבוע בחוק

העבודה המשפטית לאחר תאונת דרכים מתחילה עם איסוף כל הראיות והעדויות מהאשפוז בבית החולים, ולעתים אפילו מוקדם יותר – מזירת התאונה והפינוי באמבולנס. עו"ד תאונות דרכים לעתים נדרש לבדוק את מקום התאונה ולאסוף עדויות של עדי ראייה שנכחו במקום בזמן התאונה מסיבות שונות לצורך ביסוס הטיעונים העיקריים לכתב התביעה, כמו למשל ע"מ לברר אם התאונה היתה בדרך למקום העבודה או בחזרה מהעבודה, מה הגרסה הראשונה שנמסרה למד"א בזמן הפינוי, האם היו מעורבים מספר כלי רכב, האם זהות הנהג ידועה וכיו"ב. כל הנזקים שנגרמו לכם, ההוצאות, ההפסדים, החשבונות הרפואיים והכאב והסבל, ייכנסו לכתב התביעה. עו"ד תאונות דרכים אמור "לתרגם" את כל הנזקים שנגרמו לכם לשווי של סכום פיצויים כולל שמגיע לכם. משרד עו"ד זלצר בקיא בדיני נזיקין ותאונות דרכים, מטפל במקרים של פגיעות קשות (משותקים ומקרי מוות) והצוות שלנו יודע להביא את הראיות הנדרשות להוכחת התביעה ומיקסום הפיצויים. הצוות המקצועי שלנו בקיא בהליכים הדרושים להכנת אסטרטגיית התביעה המשפטית הנכונה בכל מקרה, ונחתור למיצוי הדין עם האחראים ומיקסום הפיצויים.

למה חשוב לשכור שירותי עו"ד תאונות דרכים מומחה?

למרות שבאופן כללי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כעקרון משטר "אחריות מוחלטת" (כלומר שכל נפגע זכאי לפיצויים ולא משנה מי אשם בתאונה), יש מקרים שבהם יש לבצע פעולות שונות כגון צילום זירת התאונה למשל כדי להוכיח מעבר לכל ספק מי הרכבים המעורבים או מהן נסיבות התאונה. עו"ד תאונות דרכים ייצג אתכם בהליכים המשפטיים ויתבע את מלוא הנזקים בגין חשבונות רפואיים, כאב וסבל, אובדן ימי עבודה, ירידה ביכולת המקצועית, וכל טיעון או נזק רלבנטי מתאים, ע"מ שהפיצוי יהיה תואם לנזקים. לכן חשוב שיהיה לצידכם עורך דין מנוסה בייצוג נפגעי תאונות דרכים, שבקיא בהתנהלות במערכת המשפטית ושיודע להשיג את הפיצוי המגיע לכם. מכיוון שבד"כ אין חשיבות לשאלה מי אשם בתאונה, התמונות והראיות ממקום האירוע אינן מספיקות להוכחת התביעה בבית המשפט ואין די בהן לתביעת פיצויים בגין חשבונות רפואיים, אובדן שכר או הפסדים אחרים הקשורים לתאונות. גם אם המקרה שלך נראה ברור, עורך הדין של הצד השני (חברות ביטוח) ינסה להפחית את גובה סכום הפיצוי המגיע לכם. לכן חיוני לשכור שירותי עו"ד תאונות דרכים מנוסה שייצג אתכם היטב בהליכים וישיג את סכום הפיצוי המקסימלי המגיע לכם.

בשורה התחתונה, אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים ואתם זקוקים לסיוע של עו"ד תאונת דרכים מנוסה מתחילים עם יצירת קשר עם משרד עורכי דין מומחה בתחום, וממשיכים להשגת הפיצויים המתאימים הגבוהים ביותר.

למשרד עו"ד זלצר יש ותק של למעלה מחמישים שנים בתחום, עם ניסיון עשיר בייצוג נפגעי תאונות דרכים. הצוות שלנו ילווה אתכם בהליכים המשפטיים או במשא ומתן להגעה להסדר בכל שלב מתחילתו ועד סופו, עד להשגת הפיצוי ההולם.

 

המידע המוצג במאמר זה הנו מידע כללי בלבד, והוא אינו מהווה ייעוץ ו/ או חוות דעת משפטית. המחברים אינם נושאים באחריות כלשהי כלפי הקורא אשר נדרש לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.

שכירת שירותי עורך דין מומחה לתאונות דרכים שייצג אתכם לאחר תאונת דרכים פירושה שיהיה לכם איש מקצוע מומחה בתחום שייצג אתכם בהליכים המשפטיים. הצוות המקצועי במשרד עו"ד זלצר בקיא בדיני נזיקין ותאונות דרכים, עם ניסיון עשיר בייצוג נפגעים קשים בהליכים המשפטיים, והכנת אסטרטגיות תביעה שיובילו למיצוי הדין עם האחראים ומיקסום הפיצויים. עורך דין מומחה לתאונות דרכים ייעץ לכם על האפשרויות המשפטיות העומדות לרשותכם, ועל סיכויי הצלחת התביעה שלכם בבית המשפט. עורך דין מומחה בתחום מכיר גם את מגבלות הזמן ("התיישנות") שעלולות למנוע מכם להגיש תביעת פיצויים.

עורך דין מומחה לתאונות דרכים ינסח עבורכם את התביעה

עורך הדין יגיש בשמכם את התביעה ויאסוף את כל הראיות הנדרשות להצלחת התביעה ומיקסום הפיצויים. עם הגשת התביעה בבית המשפט, עורך הדין ייצג אתכם בכל ההליכים המשפטיים. עורך דין מומחה לתאונות דרכים ייצג אתכם גם בעת משא ומתן להשגת פשרה הוגנת וראויה בסכום המתאים.

עורך דין מומחה לתאונות דרכים בקיא בכל ההליכים הדרושים לתביעת פיצוי

עבודה רבה מושקעת בניסוח נכון של תביעה בגין נזקי גוף, בניהול התביעה ולעתים גם במשא ומתן להסדר, ולכן חשוב לבחור את המומחה בתחום. עורכי דין לנזיקין מטפלים בתביעות רבות של נפגעי תאונות דרכים, ויש להם בקיאות בהתמודדות עם ההליכים הנדרשים. יש להם ניסיון בהשגת הראיות הדרושות כדי לתמוך בתביעתכם, לרבות איסוף דוחות משטרה במידת הצורך, הצהרות עדים, פנייה למומחים, איסוף רשומות רפואיות וחשבונות על טיפולים, מידע על תעסוקה, הכנסות ואובדן שכר ועוד. עורך דין מומחה לתאונות דרכים יכין את כל הראיות הנדרשות ואת כל הניירת הדרושה להגשת תביעה בבית משפט וייצג אתכם בהליכים המשפטיים, כך ששכירת שירותי עורך דין ותיק ומנוסה תגביר את סיכויי הצלחת התביעה שלכם, מיקסום הפיצויים ומיצוי הדין עם האחראים. למשרד עו"ד זלצר יש ניסיון של למעלה מחמישים שנים בייצוג נפגעי תאונות דרכים, דיני נזיקין, תביעות רשלנות רפואית, משפט אזרחי  ומסחרי והצוות המקצועי המיומן שלנו ייעץ לכם לגבי סיכויי הצלחת התביעה שלכם בבית המשפט וילווה אתכם עד להשגת הפיצוי ההולם.

המידע המוצג במאמר זה הנו מידע כללי בלבד, והוא אינו מהווה ייעוץ ו/ או חוות דעת משפטית. המחברים אינם נושאים באחריות כלשהי כלפי הקורא אשר נדרש לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.

במקרה של פגיעה בתאונת דרכים, חשוב לפנות לשירותי תאונות דרכים עורך דין, כדי לקבל פיצוי בגין הנזקים שנגרמו בתאונה כולל הפסדי שכר, החזרי תשלום על טיפולים רפואיים, כאב וסבל ויתר ההוצאות והנזקים שנגרמו. הצוות המקצועי במשרד עו"ד זלצר מסייע לנפגעי תאונות דרכים ומלווה אותם לאורך כל הדרך: מתחילת איסוף החומר, ניסוח כתב התביעה והגשתו לבית המשפט וייצוג בבית המשפט עד קבלת הפיצויים בפסק דין (או במשא ומתן בפשרה). הפנייה לצוות המקצועי שלנו בזמן, תשפיע באופן משמעותי על סיכוי הצלחת התביעה שלכם, השגת סכום הפיצוי ההולם ותביעת כל הנזקים שנגרמו לכם.

סיבות לשכירת שירותי תאונות דרכים עורך דין

תאונות דרכים מתרחשות כמעט מדי יום. בתאונות רבות מעורבות משאיות, מכוניות או סוג אחר של כלי רכב. בשנים האחרונות גם אופניים חשמליים או קורקינטים חשמליים מעורבים בתאונות. תאונות דרכים אלו מובילות לנזקים קשים לנהגים, לנוסעי הרכב, לרוכבים או להולכי רגל ולפעמים מסתיימות במוות וחשוב לקבל ייעוץ מקצועי של תאונות דרכים עורך דין מומחה בתחום. במקרים של תאונות דרכים שמסתיימות בפציעה חמורה ונזקים משמעותיים, או במוות, עורך דין שיש לו ניסיון עשיר בתחום ייצג את הנפגעים או בני משפחותיהם עד להשגת מלוא סכום הפיצוי המתאים. התפקיד העיקרי במקרי תאונות דרכים עורך דין הוא לסייע לנפגעים ולבני משפחותיהם לקבוע את הנזקים המלאים שנגרמו להם כתוצאה מהתאונה. כאשר מחפשים עורך דין טוב לתאונות דרכים, הדברים שצריך להתמקד בהם צריכים להיות הניסיון שעורך הדין צבר במשך שנים רבות, כמו גם רמות הכישורים המקצועיים שלו והמוניטין שהוא צבר בתחום.

בחירת איש המקצוע המתאים

אבל מעל הכול, עורך הדין המתאים צריך לדעת להכין את תיק התביעה באופן מקצועי ויעיל ולהוכיח היטב את הטיעונים בראיות, חקירות וסיכומים. לכן חשוב גם לבדוק את הרקע של תאונות דרכים עורך דין לפני שבוחרים את איש המקצוע המתאים, ולוודא שיש לו המלצות מתאימות. למשרד עו"ד זלצר יש ניסיון של למעלה מחמישים שנים בייצוג וליווי נפגעי תאונות דרכים, והצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם מא' ועד ת', כלומר מרגע ההתקשרות ועד להשגת הפיצויים המקסימליים.

המידע המוצג במאמר זה הנו מידע כללי בלבד, והוא אינו מהווה ייעוץ ו/ או חוות דעת משפטית. המחברים אינם נושאים באחריות כלשהי כלפי הקורא אשר נדרש לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.

ניתן ליצור איתנו קשר ב- WhatsApp, בטלפון 03-6855959 או באמצעות מילוי הפרטים