נוטריון בתל אביב

משרדנו מעניק שירותי נוטריון בתל אביב באופן יעיל ומהיר, ע"פ צרכי הלקוח, במשרדנו, בית חולים או כל מקום אחר בהתאם לנסיבות.

משרדנו מעניק את כלל השירותים הנוטריונים ע"פ החוק והתקנות לרבות צוואה בפני נוטריון, אימות חתימות, אישור תרגום נוטריוני, אימות חתימה בפני נוטריון ליפוי כח, אימות הסכם ממון טרום נישואין, תצהיר נוטריוני, אישורי אפוסטיל, אישור חיים וכל אישור נוטריון אחר, לצרכי הלקוח ובהתאם לחוק.

שכרו של הנוטריון קבוע בחוק. התעריפים נקבעו בהתאם לתקנות הנוטריונים ומתעדכנים אחת לשנה.

בבחירת נוטריון בתל אביב, חשוב לדעת איך לבחור את עורך הדין הנכון שיתאים למקרים בהם תצטרכו ייעוץ וליווי משפטי, או חתימה של נוטריון על מסמכים משפטיים. משרד עו"ד זלצר מתמחה בדיני נזיקין, תאונות דרכים, רשלנות רפואית, משפט מסחרי, דיני חברות ומקרקעין. בנוסף, הצוות המשפטי שלנו יפק לכם שירות נוטריון וכל שירות משפטי אחר שתזדקקו לו. שכירת שירותי עורך דין נוטריון בתל אביב מסייעת לא רק במקרה שצריך אישור נוטריוני אלא גם במקרים שיש צורך בשירותים נוספים כגון ניסוח ייפוי כוח, צוואה בפני נוטריון, הסכם ממון ועיון בחוזים ומסמכים כדי לוודא ולאמת את תוקפם. לא כל עורך דין כשיר לשמש כנוטריון. כדי לקבל רשיון נוטריון, עורך הדין חייב להיות אזרח ישראלי או תושב קבע בישראל, חבר בלשכת עורכי הדין שעסק במקצוע עריכת הדין 10 שנים לפחות. בנוסף יש צורך באישור ועדה מיוחדת של מחלקת נוטריונים במשרד המשפטים.

נוטריון באיזור תל אביב והסביבה

נוטריון בתל אביב מספק שלל שירותים, כאשר חתימת נוטריון נחשבת כאישור בית משפט למקוריות המסמך, לזיהוי ואימות פרטי החותם עליו וכראייה קבילה ואיכותית בבית משפט. לנוטריון יש סמכויות שונות, כגון אימות חתימה, אישור העתק צילומי למסמך, אישור נכונות תרגום מסמך, קבלת תצהיר ואישורו וכיו"ב. נוטריון מוסמך גם לאמת הסכם ממון בין בני זוג ולאשר עשיית צוואה. יש מסמכים שונים שמחייבים אישור נוטריון, ומסמכים מסוימים שמחייבים גם אישור אפוסטיל.

בשורה התחתונה

לא כל עורך דין רשאי לאמת מסמכים כנוטריון. משרד עו"ד זלצר משמש כמשרד נוטריון, שיש לו בקיאות במשפט אזרחי. עם ותק של למעלה מחמישים שנים בתחום, הצוות המשפטי יסייע לכם לטווח הארוך, או ילווה אתכם בכל מהלך משפטי שדורש חתימה וליווי או ייעוץ של נוטריון.

המידע המוצג במאמר זה הנו מידע כללי בלבד, והוא אינו מהווה ייעוץ ו/ או חוות דעת משפטית. המחברים אינם נושאים באחריות כלשהי כלפי הקורא אשר נדרש לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.

ניתן ליצור איתנו קשר ב- WhatsApp, בטלפון 03-6855959 או באמצעות מילוי הפרטים

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור בהקדם
צרו קשר
שלום, כיצד נוכל לעזור?