עו"ד שגב החל את דרכו המקצועית בפירמת בן יאיר, וגנר, רזניק ושות', שם עבד כב' השופט מרדכי (מוטי) לוי בטרם מינויו. לאחר מכן ניהל את מחלקת הוצל"פ בפירמת קליינר, הראל, ארז, וייס ושות', וכן היה יד ימינו של השותף המייסד עו"ד מיכאל קליינר, ח"כ לשעבר ונשיא בית הדין של הליכוד בהווה. 

במסגרת עבודתו, עו"ד שגב היה אמון על 100,000 תיקי גבייה במחזור חודשי של 1.8 מיליון ₪. כמו כן, התנסה במאות תיקי ליטיגציה של תאגידים סטטוטוריים ועיריות. 

השכר המתגמל והתפקיד המכובד לא היוו תחליף לרצון האמיתי לגעת באנשים, לשנות תכתיבים חברתיים ולהשפיע. בתוך כך, לאחר סירוב הפירמה להקים מחלקת ייצוג חייבים, עו"ד שגב נאלץ ליישר קו עם מצפונו ולהגשים את ייעודו.

המשרד

משרד עורכי דין משה שגב הינו משרד בוטיק המתמחה בדיני חדלות פירעון, הוצאה לפועל, פשיטות רגל, פירוק חברות, יישוב סכסוכים בסקטור העסקי ותביעות כספיות. 

מזה כעשור, עו"ד שגב מלווה יחידים ותאגידים ומסייע להם לצלוח את המשבר הכלכלי המאיים על עתידם. באמתחתו ניסיון עשיר בשיקום חייבים ועסקים. 

ההכרה המקצועית לא איחרה לבוא: בשנת 2017 סומן כעו"ד מבטיח על ידי עיתון כלכליסט. כמו כן, בשנת 2019 זכה ב"חותם אמינות" מחברת הדירוג העסקי "Dun & Bradstreet israel".    החותם מהווה תו איכות בהתבסס על הערכתם המקצועית לפועלנו. 

לצד פרסום מאמרים וטורי דעה מובילים, עו"ד שגב מרצה במרכזי טיפוח יזמות ומתארח בסדנאות אקדמאיים. הינו בורר מוסמך מטעם אוניברסיטת בר אילן ומגשר מטעם המוסד הארצי לגישור של לשכת עורכי הדין. בנוסף, מכהן כחבר ועדת חדלות פירעון במחוז תל אביב ודירקטור בחברת ט.פרי אחזקות וייעוץ עסקי בע"מ.

כחלק מאג'נדה חברתית מובהקת הדוגלת בסיוע לחלש, עו"ד שגב תורם מזמנו ומרצו לקהילה. לאור רגישותו המוגברת לחולי סרטן, הוא מייצגם פרו בונו במסגרת התנדבותו בתוכנית "שכר מצווה". כמו כן, עו"ד שגב מכהן כיו"ר עמותת אופק, העמותה אותה ייסד, הפועלת להנגשת הידע המשפטי וסיכול מצבי סבך הכרוכים באי ידיעת החוק. 

החזון 

המשרד הוקם מתוך חזון להעניק שירות אישי המבוסס על שקיפות, הגינות, נחישות, יסודיות ואיכות. כפועל יוצא, הפררוגטיבה הניהולית המנחה את עו"ד שגב בביצוע עבודתו מושתתת על הקפדה מקצועית, מיפוי מדויק של צורכי הלקוח, גמישות מחשבתית ואסטרטגיה דיונית.

משרדנו חרט על דגלו להעניק לכל לקוח שקט נפשי, ביטחון אישי, וודאות ויציבות. לשם כך, אנו מקפידים על תו איכות במתן השירות ומלווים את הלקוח לאורך כל ההליך.

אנו מאמינים כי כל תיק הוא עולם ומלואו העוסק בחייו של אדם. לגישתנו, לכל לקוח יש שם וכל מקרה הוא מכונן במבחן התוצאה. מסיבה זו, אנו דוגלים בערכים של שקיפות, הגינות, מקצועיות, אחריות, יסודיות, אסרטיביות ונחישות.

תהליך העבודה

בעזרת שיטת עבודה ייחודית וארגז כלים ייעודיים, אנו עוזרים ללקוחותינו להיחלץ מהמשבר הכלכלי ולשכתב את ספר חייהם. 

הניסיון והידע המקצועי אשר נרכשו במהלך השנים, הזמינות, ההקשבה והאכפתיות, הופכים כל תיק לסיפור הצלחה. מעבר לכך, עו"ד שגב ייצג את הזוכים הגדולים במשק, לרבות תאגידים סטטוטוריים, עיריות ורשויות מדינה. אשר על כן, ההבנה כיצד חושב ו/או עלול לפעול הצד שכנגד מהווה יתרון משמעותי ללקוח.

תהליך העבודה במשרדנו מורכב משלושה שלבים מרכזיים: 

ראשית, הלקוח משיב על שאלון אבחון מקצועי המהווה אבן בוחן למצבו המשפטי ורמת הסיכון הכללית אליה הוא חשוף. לאחר מכן, מבוצע אפיון מקיף ונבחנים דפ"אות. בשלב האחרון, מגובשת אסטרטגיה דיונית שממנה נגזרת הטקטיקה המשפטית.  

המיזוג

בתאריך 1.1.2020 עו"ד משה שגב הרחיב את שירותיו המשפטיים ללקוח. כפועל יוצא, בוצע מיזוג עסקי עם משרד בוטיק בתחום אזרחי – מסחרי. 

הפירמה החדשה, שעו"ד משה שגב ועו"ד טל פרי ממייסדיה, נקראת "פרי את שגב ושות'.

הפירמה מעניקה ליווי צמוד לאנשי עסקים בסגמנטים אלו: השקעות בחו"ל, נדל"ן מניב, תשתיות, הקמת תאגידים וחוזים מסחריים. תחומי עיסוק נוספים: דיני משפחה וירושה, דיני עבודה ונזיקין. כמו כן, ניתנים שירותי גישור, בוררות וייפוי כוח מתמשך על פי הסמכת משרד המשפטים.

לפירמה שלושה סניפים:

סניף ראשי: דרך מנחם בגין 156 תל אביב, מגדל H-TOWER רסיטל (קומה 19) 

סניף דרום: רח' יצחק בן צבי 10 ב"ש

סניף צפון: רח' הנשיא וייצמן 18 עפולה

 
לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור בהקדם
צרו קשר
שלום, כיצד נוכל לעזור?