תאונות דרכים

משרדנו בעל נסיון רב בייצוג נפגעי תאונות דרכים

תאונות הדרכים הינן למרבה הצער אחת המכות הקשות במדינת ישראל, בין אם הנפגע הוא הנהג, נוסע או עובר אורח. רבים וטובים אינם מודעים לכלל הזכויות המגיעות להם. בכדי לדעת מה היא דרך הפעולה הנכונה מוטב לפנות לעורך דין בעל נסיון בתאונות דרכים כבר בשלב מוקדם. כמו כן חשוב מאוד לדעת כי עורך דין בקיא ומנוסה בתאונות דרכים יוכל להתמודד בצורה יעילה יותר עם קשיי הבירוקרטיה. ההמלצה היא כאמור לאפשר את הטיפול כבר מהשלבים הראשונים שלאחר קרות התאונה והפגיעה.

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים הוא חוק סוציאלי, המבטיח שהנפגע יפוצה אף אם הוא ה"אשם" בתאונה. מטרתו לאפשר לכל אדם שנפגע בתאונת דרכים לקבל פיצוי בגין הנזקים שנגרמו לו.

תביעת פיצויים אחרי תאונת דרכים כוללת בתוכה הרבה מאוד אלמנטים וחישובים עתידיים. כמו כן קיים מנגנון של תשלום תכוף (תשלום מקדמות ע"ח הפיצוי הסופי). חשוב לציין כי מנגד עומדות חברות הביטוח אשר עושות ככל הניתן להקשות על הנפגעים בהשגת הפיצוי.

משרדנו בעל ניסיון רב בניהול הליכים מול חברות הביטוח. אנו מגישים תביעת פיצויים לאחר דיון מעמיק וחקירת עומק של כל המרכיבים, ופועלים נמרצות על מנת להביא לפיצוי מקסימאלי ללקוחותינו.

השכר הינו על בסיס הצלחה וקבוע בחוק.